Angličtina pro děti od 6 měs do 6 let Print Email


Rodiče a děti 6 až 36 měsíců ÚTERÝ 10:00 -10:45 hod Pro pokračování nebo nové přihlášení na 2. pololetí se přihlašte na lekci ZDE

Rodiče a děti 6 až 36 měsíců ÚTERÝ 11:00 -11:45 hod Pro pokračování nebo nové přihlášení na 2. pololetí se přihlašte na lekci ZDE

Děti od 3 do 6 let STŘEDA 17:00 -17:45 hod Pro pokračování nebo nové přihlášení na 2. pololetí se přihlašte na lekci ZDE


V raném věku se děti angličtinu učí přirozeně a snadno - nečekejte až bude učení dalšího jazyka pro ně těžké.
Kurzy GoKids English jsou vytvořeny na podporu rozvoje jazyka od miminek až po školní věk. Prvotní kurzy jsou zaměřeny na celkový rozvoj komunikačních dovedností a psychomotoriky. Kurzy pro děti od 3 do 6 let jsou inspirovány Montessori pedagogikou a akreditovány MŠMT a děti mohou pokračovat až do školních let s programem vytvořeným týmem neurovědců, který jim pomůže angličtinu dokonale zvládnout.

Můžeme se těšit na angličtinu pro nejmenší, kterou jste si již tak dlouho přáli. Více informací o metodě najdete zde.

Lekci si lze po objednání vyzkoušet. Pro více informací o lekcích pokračujte ve čtení článku.


Go Kids English 6-18 měsíců) (6 dětí v lekci)

Děti zapsané do těchto kurzů ještě nemluví ani ve svém mateřském jazyce, což je ideální čas na představení další řeči jako možnosti komunikace. Při kurzech vedených jen v angličtině se děti učí vyjadřovat jednotlivé výrazy pomocí znaků.

Znakování dětem pomůže dorozumět se dříve, než se naučí mluvit a tím podpoří zájem o komunikaci jako takovou a vytvoří most mezi jazyky, které děti učíme. Už v tomto raném věku pochopí, že jeden výraz, který vyjádří znakem, je také možné vyjádřit pomocí různých zvuků (slov ve více jazycích). Děti chápou znakování jako vítanou formu komunikace ještě předtím, než se naučí vyslovovat slova. Výzkum prokázal, že znakování podporuje nejen rychlejší rozvoj řeči, ale také sebedůvěru dětí a upevňuje vztak mezi dětmi a rodiči. Rodiče pak zejména ocení to, že jim znakování umožní, aby se děti s nimi podělily o to, co je zajímá nebo co potřebují, a také jim dá neomylný důkaz toho, že děti i v tomhle věku vnímají a rozumí angličtině, kterou se na kurzech učí.

V závěru kurzu by děti měly rozumět jednoduchým větám z 12 probíraných témat z běžného života miminek a batolat. Pokud s nimi budou rodiče znakovat i doma (v češtině), pak pomocí znaků děti dokáží ukázat, že rozumí anglickým výrazům. Starší děti se naučí i několik prvních anglických slůvek.

Cílem tohoto kurzu je seznámení se s novou řečí a osvojení si nových zvuků a položení základů výslovnosti v době, kdy se u dětí řeč teprve rozvíjí.

Go Kids English 18-36 měsíců ( 6 dětí v lekci)

Kurzy pro děti, které již při zápisu umí (alespoň částečně) mluvit ve své mateřštině. Absolvování kurzů pro miminka je výhodou, ale ne nezbytností. Při kurzech vedených jen v angličtině si děti hrají jednoduché hry, společně zpívají a baví se při veselých písničkách, učí se vyslovovat první anglická slova a reagovat na jednoduché pokyny v angličtině.

V závěru kurzu by děti měly rozumět jednoduchým větám z 12 probíraných témat a vyslovit mnohá z procvičovaných slov. Některé děti (záleží na věku a schopnostech dítěte) budou umět vytvořit i slovní spojení nebo jednoduché věty.

Cílem tohoto kurzu je seznámení se s novou řečí, osvojení si nových zvuků a položení základů výslovnosti v době, kdy se u dětí řeč teprve rozvíjí.

V obou kurzech se probírá stejných 12 témat, jedná se o která se děti ve věku do 3 let nejčastěji zajímají a autorkami programu - expertkami na rozvoj rané komunikace u dětí - bylo na základě výzkumu vybráno 72 výrazů, na které se výuka soustředí. Jedná se tedy o napodobení přirozeného rozvoje řeči. Děti se s tématy setkávají opakovaně - tak jako v běžném životě - mají tedy příležitost si výrazy osvojit. Vzpomeňte si, kolikrát Vaše dítě například slyšelo v češtině slovo pes, než ho začalo používat. Úspěsnost kurzů spočívá v tom, že se témata opakují a přitom se střídají zajímavé aktivity, takže děti lekce s medvídkem BeeBo baví.

Kdy: úterý od 10:00 hodin, od 11:00 hodin nebo od 15:00 hodin (6-36 měsíců)

Kde: STUDIO BERUŠKA, Mařanova 334, Liberec

Lektorka: Lucie Cvejnová, více informací o lektorce ZDE

Cena:
I.pololetí 9-1/2019 : 18 lekcí x 190,- Kč = 3.420,- Kč. Do kurzu, v případě volného místa, lze přistoupit kdykoli. Cena bude stanovena dle zbývajícího počtu lekcí. Lekci si lze vyzkoušet. Po lekci se rozhodnete zda se chcete lekcí účastnit, nebo uhradíte pouze jednu lekci v ceně 190,- Kč.

II.pololetí 2-6/2019
: 20 lekcí x 190,- Kč = 3.800,- Kč. Do kurzu, v případě volného místa, lze přistoupit kdykoli. Cena bude stanovena dle zbývajícího počtu lekcí. Lekci si lze vyzkoušet. Po lekci se rozhodnete zda se chcete lekcí účastnit, nebo uhradíte pouze jednu lekci v ceně 190,- Kč.

Materiály: slouží po celou dobu výuky 6-36 měsíců.

Základní sada: 1xDVD,  2xCD s písničkami, 1x obrázková knížka s texty písniček a slovníčkem - 80 stran, 1x plyšová taštička s obrázkem medvídka BeeBo. Cena 499,- Kč. Prohlédnout si ji můžete zde.

Velká sada: 6xDVD, 2xCD s písničkami, 1x obrázková knížka s texty písniček - 80 stran, 1x plyšová taštička s obrázkem medvídka BeeBo. Cena 1.799,- Kč. Prohlédnout si ji můžete zde.


Go Kids English  (3-6 let) (8 dětí v lekci)

Program Go Kids! English pro děti od 3 do 6 let je inspirován metodou Montessori, která využívá senzitivní období ve vývoji dítěte k prohloubení jeho schopností, které se v tomto období rozvíjí. Děti se učí angličtinu při zábavných aktivitách, které rozvíjí jejich jazykové dovednosti, působí pozitivně na rozvoj smyslů, znalostí o světě, který je obklopuje, motorických dovedností a podpoří jejich zájem o další poznávání. Dopřejte svým dětem, aby se angličtinu učily trochu jinak ... v připraveném prostředí, s respektujícím přístupem, ohledem na jejich individualitu, ve skupině, kde starší pomáhají mladším a malí se učí od svých starších kamarádů a s lektory, kteří mají nejen výbornou znalost anglického jazyka, ale jsou také vyškoleni v principech Montessori pedagogiky.

Kdy: úterý od 16:00 hodin a středa od 17:00 hodin

Kde: STUDIO BERUŠKA, Mařanova 334, Liberec

Lektorka: Lucie Cvejnová, více informací o lektorce ZDE

Cena:
I.pololetí 9-1/2019 : 18 lekcí x 190,- Kč = 3.420,- Kč. Do kurzu, v případě volného místa, lze přistoupit kdykoli. Cena bude stanovena dle zbývajícího počtu lekcí. Lekci si lze vyzkoušet. Po lekci se rozhodnete zda se chcete lekcí účastnit, nebo uhradíte pouze jednu lekci v ceně 190,- Kč.

II.pololetí 2-6/2019
: 18 lekcí x 190,- Kč = 3.420,- Kč. Do kurzu, v případě volného místa, lze přistoupit kdykoli. Cena bude stanovena dle zbývajícího počtu lekcí. Lekci si lze vyzkoušet. Po lekci se rozhodnete zda se chcete lekcí účastnit, nebo uhradíte pouze jednu lekci v ceně 190,- Kč.

Materiály: pracovní sešit 187,- Kč a zpěvníček 300, ZDE