Velikonoční pobyt 2020 Print Email


VELIKONOČNÍ POBYT 10.-13.4. 2020

Čtyřdenní pobyt s programem a plaváním. Pobyt je vhodný pro děti od 6 měsíců do 6 let, a ani starší sourozenci se určitě nebudou nudit. 

Srdečně Vás zveme na víkendový pobyt v rodinném horském hotelu PEKLO, který se nachází v chráněné krajinné oblasti Jizerských hor, v nadmořské výšce 750 m.n.m., na polosamotě nad obcí Josefův Důl, v oblasti zvané Peklo.

Klidné a zdravé prostředí, krásná okolní příroda, komfortní ubytování a výborná strava, to vše přispívá ke strávení příjemného a ničím nerušeného pobytu. Hotel je skvěle vybaven pro rodiny s dětmi. Prohlédněte si fotky v galerii na stránkách Hotelu Peklo (dětské vnitřní herny, venkovní hřiště). Hotel i restaurace hotelu jsou nekuřácké.( možnost kouření na venkovní kryté terase)

Možnost zapůjčení dětské postýlky (objednat předem za poplatek 55,- Kč za noc). Zapůjčení lůžkovin do dětské postýlky 55,- Kč za noc. Mikrovlnka, lednička, dětské židličky, talířky, dětské příbory, bryndáčky k zapůjčení zdarma. Kojenecká voda k dispozici v neomezeném množství, započítána v ceně pobytu.

V hotelu je krásný bazén 8x4 m, se hořčíkovou vodou, která má velice dobrý vliv na pokožku (ekzematické děti) a na dýchací cesty. V sobotu a v neděli dopoledne proběhnou lekce plavání pod vedením lektorek, v ceně je zahrnut dohřev bazénu na 32 st C, po plavání možnost využití sauničku na prohřátí. V hotelu je k dispozici počítač s internetem, TV s DVD přehrávačem ve společných prostorách, WIFI. v prostorách hotelu.

Parkování v areálu zdarma.

Svého psího miláčka můžete vzít za poplatek 300,- Kč za den s sebou. Nutné hlásit předem.

Program:

2x kojenecké plavání pod vedením lektora

2x kojenecké a dětské cvičení ( tančení, jóga,..)

1 x velikonoční tvoření

1 x hledání velikonočního zajíčka

Opět nás přijedou povozit koníci :-)

Také nějaké radosti pro rodiče:

Masáže a kosmetiku lze doobjednat dle ceníku na místě.

Saunu i bazén si lze za poplatek dle ceníku doobjednat i v dalších termínech

A takhle jsem se měli v Pekle

Fotky: Peklo 4/2019.

V hotelu Peklo jsou k dispozici dva druhy ubytování.

A pokoj se sprchou, wc a umyvadlem na pokoji, nebo hned u pokoje. Některé pokoje mají mezonet. Lze si  objednat i doupokoje.

B pokoj s umyvadlem, společné hygienické zázemí (pěkné, nové čisté). B pokoje jsou větší a nemají mezonet.

RODIČ + DÍTĚ DO 3 LET
Cena zahrnuje: 1x lůžko na 3 noci, 2x kojenecké plavání + sauničku, 1x individuálně bazén, aquabar, program.
A 2.300,- Kč
B 1.900,- Kč
DOSPĚLÁ OSOBA
Cena zahrnuje: 1x lůžko na 3 noci, 2x vstup na lekce do bazénu, 1x individuálně bazén, aquabar.
A 2.100,- Kč
B  1.700,- Kč
DÍTĚ OD 3-6 LET
Cena zahrnuje: 1x lůžko na 3 noci, 2x plavání + sauničku, 1x individuální bazén, aquabar, program.
A 1.500,- Kč
B 1.300,- Kč
Jídlo na celý pobyt Dospělý 
Dítě od 3 do 6 let
Dítě od 6 do 10,99 let
Snídaně 3x
510,- 306,-
510,-
Polopenze (3x snídaně, 3x večeře) 1.020,- 612,-
777,-
Plná penze (3x snídaně, 3x oběd, 3x večeře) 1464,-          879,-         
1.083,-

Snídaně jsou formou švédského stolu, včetně teplého bufetu. Kornfleaks, jogurty, džemy, uzeniny, sýry, ovoce, zelenina, džus, káva, čaj, mléko,domácí  pečivo,sladké i slané. Možnost nevyužít předplacené stravy a objednávat si obědy, večeře v hotelové restauraci. K obědu je polévka a hlavní chod ( výběr ze tří jídel), večeře  předkrm, hlavní jídlo (výběr ze tří až čtyř jídel).


K ubytování je nutné objednání minimálně snídaně. Dítě nad 3 roky má lůžko a musí mít objednanou snídani. Děti od 1,99 let musí mít snídani, nemusí mít další stravu ani lůžko. V případě, objednání lůžka u dítěte do 3 let, bude počítáno jako dítě od 3 let.

Obsazenost pokoje min dvě dospělé osoby, v případě jednoho dospělého na pokoji nutné uhradit volné lůžko.

Doplatek za volné lůžko na pokoji za celý pobyt  pokoj A 900,- Kč, pokoj B 600,- Kč.

Ceny nezahrnují dopravu, pojištění storna pobytu ( doporušujeme sjednat si), lázeňský poplatek 17, -Kč / den pro osoby starší 18 let.

Na základě vyplněné přihlášky vám budou zaslány informace k platbě, splatnost rezervační faktury ( 50% z celkové ceny) je 3 dny.  Platba se uskuteční na dvě  50% části, vždy na základě faktury. Při zaslání faktury na doplatek ( cca měsíc před pobytem), Vám budou zaslány informace k pobytu. Do přihlášky lze napsat, že zatím žádáte pouze předběžnou kalkulaci. Zašleme Vám kalkulaci bez faktury a bez rezervace pokoje.

PŘIHLÁŠKA K POBYTU   (Pokud chcete hradit přes zaměstnavatele uveďte do poznámky, včetně údajů pro fakturaci.)