Znaková řeč pro batolata Print Email

Možná jste o znakování se slyšícími batolaty slyšeli, nebo jste o něm četli. V Česku je to novinka cca posledních 10 let, ve světě se používá už více jak třicet let.

Je to snadný a přirozený způsob jak se dorozumět s dětmi ještě před tím než začnou mluvit. Znakující miminka tak získávájí jedinečnou možnost se podělit o svůj svět se svými nejbližšími a rodiče si užívají větší pohody, která zavládne, když se dozví co jejich ratolest chce bez slziček a nářku. Přínosů znakování s dětmi je mnoho, za nejdůležitější lze považovat snížení frustrace a vytvoření větší důvěry mezi batolaty a jejich rodiči.

Přijďte se spolu s ostatními rodiči naučit jak se domluvit s Vaším nemluvnětem a otevřete si tak jedinečné okénko do mysli vašeho dítěte.

Program Baby Signs® je světově nejrozšířenější metoda znakové řeči pro batolata založená na dlouholetém vědeckém výzkumu. Další informace a ukázku materiálů najdete ve videu na YouTube

Termín: čtvrtek  13.6 od 16.30 do 18.30 hod. STUDIO BERUŠKA Mařanova 334, Liberec Doubí. Místa obsazujeme dle termínu přijetí přihlášky, počet míst je omezen.

Cena kurzu je 779,- Kč osoba (druhý rodič 200,- Kč).

V kurzech rodiče získají všechny informace, potřebné ke znakování s batolaty. Cena 2 hodinového kurzu zahrnuje všechny informace, potřebné ke znakování s batolaty. Obsahuje 1x knihu Průvodce pro rodiče, 2 v 1 DVD s videoslovníkem a videem pro děti, obrázkový přehled znaků . Cena základní sady je 549,- a je součástí kurzovného.

Přihláška na kurz ve STUDIU BERUŠKA

Kurz určen pro rodiče a jeho čas je tomu uzpůsoben. Vhodnější je absolvovat kurz bez dětí, pokud se nejedná o úplně malá miminka. V případě, že jdou rodiče oba, lze vzít dítě s sebou a v péči o dítě se v případě potřeby prostřídat. Pokud budete mít dotazy obracejte se na lektorku Martinu Kirschovou telefon: 602 653 287