Cvičení rodičů s dětmi od 3 měsíců do 4 let Print Email


NA ZKUŠEBNÍ LEKCI SE LZE OBJEDNAT ZDE

Jedná se o 45 minut trvající lekci pro děti a rodiče. Během našich lekcí aktivní a zábavnou formou podporujete psychomotorický rozvoj Vašeho dítěte.

Vzhledem k tomu, že cvičení je určeno pro děti od 3 měsíců do 4 let, je rozděleno na lekce pro menší a pro větší děti. Každá z lekcí je přizpůsobena fyziologickému vývoji dětí v daném věku a instruujeme maminky jak s dětmi cvičit i doma. Lekce jsou velmi oblíbené pro svou mnohotvárnost a pro spontánní projevy dětské radosti z pohybu a nových dovedností.

Lekce jsou vedeny kvalifikovanými lektorkami s praxí v oboru.

Začátky lekcí  jsou v 9 hodin , 10 hodin, v 11, ve 12 a ve 13  hodin. Lekce pro nejmenší děti od 3 měsíců jsou v pondělí od 12 a od 13 hodin. Sedící děti jsou v pondělí od 9 a od 11 a od 13  hodin . Lekce pro chodící děti je v pondělí v 10 a v 11 hodin. Zaregistrovaní v AUKSYSU s předplacenými lekcemi mají možnost rezervovat si lekci přímo tam. Ti, kteří nemají předplacené lekce poprosíme o rezervaci na telefonním čísle recepce 602 143 585 . Více informací se dozvíte na recepci nebo v článku o cvičení. Na některé lekce se lze přihlásit i bez předplacení přes Auksys- Jednorázový kurz.

Lekce probíhají ve Studiu Beruška. Cvičíme pondělí dopoledne . Na lekci je nutné se předem telefonicky objednat na recepci : 602 143 585 nebo přes systém AUKSYS dle instrukcí + CENÍKBez objednání Vám nemůžeme zaručit volné místo.

Příspěvek zdravotních pojišťoven. O více informací se obraťte na vaši zdravotní pojišťovnu. Příjmový doklad, který obdržíte při předplacení lekcí Vám slouží jako doklad pro pojišťovnu.

Co s sebou na cvičení

Pro rodiče pohodlné oblečení. Pro dítě oblečení vhodné na cvičení (ne dupačky). Papírovou podložku, navíc jednu bavlněnou plínku na překrývání pomůcek, malou hračku kterou má dítě oblíbenou a pozitivně na ní reaguje. U chodících dětí vhodné přezutí. (bačkůrky,protiskluzové ponožky). Cvičíme na přírodní korkové podlaze.

 
Lektorky kojeneckého a dětského cvičení Print Email
Mgr. Jana Stránská
Lektorka kojeneckého a dětského plavání, cvičení. Maminka tří holčiček.
Alena Kubečková
Lektorka kojeneckého a dětského cvičení, maminka dvou holčiček a chlapečka.
Ivana Dostálová
Maminka dvou dětí, absolvent Pedagogické Fakulty. Metodika pohybových her s kojenci a batolaty (CRSP) Aerobik pro děti. Dětská jóga.
Adéla Krylová
Lektorka kojeneckého a dětského cvičení. Maminka dvou holčiček.
Šárka Teplíková
Maminka dvou dětí, absolventka střední pedagogické školy a kurzu vychovatelství. Pomáhala s příměstskými tábory a Mikulášskou nadílkou. Pracuje v divadle, nyní na rodičovské dovolené. Lektorka kojeneckého a dětského cvičení.