Zdravá školka BERUŠKA Print Email

Dotované školkovné. Pravidelná i nepravidelná docházka.

Bereme děti od dvou let.

Školka se nachází v prvním patře domku s velkou zahradou.

Již 8 let jsme si piplali děti v naší „ Beruščí předškoličce“ a radovali se z jejich pokroků a úspěchů a vypouštěli je do světa, když odcházeli do celodenní školky. Často jsme slýchali, od dětí  i od rodičů: „kdyby jsme tu tak mohli zůstat déle“. Nyní se nám podařilo zajistit podmínky, abychom mohli vytvořit celodenní školku ke spokojenosti nás všech.

Pokračujeme ve stejném duchu jako doposud, připravujeme děti na zdraví, šťastný a spokojený život. Zaměřujeme se na zdravý vývoj dítěte, na jeho rozvoj ve všech směrech. Klademe důraz na rozvoj osobnosti, podporu kreativity a spolupráce, vše s podnětným respektujícím přístupem. Víme, že každé dítě potřebuje svůj přístup a svoje tempo, z tohoto důvodu budeme mít kapacitu maximálně 12 dětí, o které  pečují dvě tety učitelky.

Více informací najdete v menu v záložce školka Beruška. Sledovat nás můžete také na Facebooku.

 
Logopedická poradna Print Email

Logopedická poradna v BERUŠCE

Odemyky-zamyky,

rozvažte se jazyky!

Čeká na nás samé hraní:

s písmeny, čísly, slovíčky.

Potěší nás povídání,

budem mít hbité jazýčky

Těšíme se na Vás každé pondělí odpoledne.

Mgr. Dana Perlíková, speciální pedagog - logoped.

Cena vstupního vyšetření i jednotlivých sezení v trvání 30 minut 250,- Kč

Kde: Mařanova 334, Liberec

Kontakt pro objednání: 774283357 nebo CLOAKING


 
Video Vašeho zlatíčka Print Email

S radostí Vám nabízím novou službu, kterou si v Berušce můžete objednat. Můžete si nechat na památku, nebo jako dárek,  natočit video svého zlatíčka. Je jen na Vás zda budete chtít video z plavací lekce v bazénu, nebo ve vaničce, ze cvičení, nebo předškoličky. Video je ve fullHD kvalitě a stojí 1.000,- Kč. Zde se můžete podívat jak video vypadá. Pokud budete chtít více informací, nebo se objednat napište na CLOAKING nebo telefon: 602 653 287 


BÁRT | plavání s miminkem from FULLART studio on Vimeo.

 
Podpůrná skupina matek Print Email


Ve STUDIU BERUŠKA probíhá podpůrná skupina matek, lze se setkat vždy poslední pátek v měsíci od 11 hodinLaktační poradkyně Eleonora Kočí Vám pomůže s obtížemi při kojením a se vším co s kojením souvisí.  Při potížích jí můžete volat na telefonní číslo 777 102 614, nebo psát na CLOAKING . Lze domluvit i osobní návštěvu u Vás doma. Máte možnost si u ní zapůjčit odsávačku Medela. Podpůrná skupina matek je zcela ZDARMA. Místo je nutné si předem rezervovat telefonicky na telefonním čísle lakrační poradkyně.

 
Jarní akce na punčocháče Print Email


Jarní počasí o sobě již dává vědět, proto jsme pro Vás i letos připravili na duben akci na dětské punčocháčky. Při zakoupení dvou kusů dětských punčocháčků obdržíte jedny ponožky, dle vlastního výběru za 1,- Kč ( nevztahuje se na speciální bambusové ponožky ). Při zakoupení jednoho kusu punčocháčů obdržíte slevu 10% z jejich ceny.  V nabídce máme kvalitní dětské punčocháčky, pro kluky a holčičky. Ponožky máme v mnoha velikostech, se šetrným lemem k dětské nožičce. Tak neváhejte a přijďte si do BERUŠKY vybrat :-).

 
Akce na punčocháčky Print Email

Podzimní počasí o sobě již dává vědět, proto jsme pro Vás a Vaše děti i letos připravili na říjen akci na dětské punčocháčky. Při zakoupení dvou kusů dětských punčocháčků obdržíte jedny ponožky, dle vlastního výběru za 1,- Kč. V nabídce máme kvalitní dětské punčocháčky, pro kluky a holčičky. Ponožky máme v mnoha velikostech, se šetrným lemem k dětské nožičce. Tak neváhejte a přijďte si do BERUŠKY vybrat :-).

 
Já-žena Print Email

Doporučujeme ženám tento víkendový seminář 20.-22.4.2012. Více informací zde

 
Dopis od Alenky Kubečkové Print Email

Dobrý den,
dne 18.02.2012 se v našem STUDIU BERUŠKA konal první BAZAR dětského a těhotenského oblečení a hraček. Účast a příprava zúčastněných maminek byla úžasná. Nejen že mi oči přecházely z množství oblečení, které jsme schopny "nasyslit", ale i jaký systém a pořádek v tom některé z nás mají...prostě neuvěřitelné. Přiznám se, že mé prodejní úspěchy byly mizivé, zato nákup jsem měla pěkný :)))) a skončila v mínusu .
Je jen škoda, že nepřišlo více nakupujících, ale to až zjistí o co přišli, jistě příště napraví...??
Co mě ale nejvíce vzalo za srdce bylo zakončení celé akce. Všechny maminky se rozhodly, že nějaké věci dají na společnou hromadu a tu dáme dětem, tedy do Kojeneckého ústavu.
Těch věcí pro Vaši představu bylo tolik že byl plný kufr našeho nemalého auta (krycí jméno sanitka s kytkama )!!!

Dnes 20.02.2012, v tento krásný datum, jsem všechny věci odvezla do dětského centra SLUNÍČKO Liberec (www.kuliberec.cz) a předala vedoucí sestře paní Petře Svobodové, která měla opravdu velikou radost.

A já Vám všem moc děkuji... Martině Kirschové za prostory a úžasnou trpělivost, Janičce za skvělou kávu a Vám ostatním (paní Neuwirthová, Škarýdová, Hudcová, Pánková, Horáková, Šípová, Fohlová, Červová, Zelenková a Ďúranová)  za to, že jste v sobotu dopoledne mohly dělat cokoliv jiného, ale přišly jste a i když jste nevydělaly, že jste pomohly... Klobouk dolů před Vámi

Alena Kubečková

 
Akce listopad Print Email

Na listopad jsme pro vás přichystali akci na dětské punčocháčky. Při zakoupení dvou kusů dětských punčocháčků obdržíte jedny ponožky, dle vlastního výběru za 1,- Kč. V nabídce máme kvalitní dětské punčocháčky, pro kluky a holčičky. Ponožky máme v mnoha velikostech, se šetrným lemem k dětské nožičce.

 
Akce cvičení Print Email
Od září již běží cvičení rodičů s dětmi  opět 3 x v týdnu. Cvičení je rozděleno do skupinek dle věku od 3 měsíců do 3 let.
Na září jsme pro Vás připravili akci pro maminky o cvičení ZDARMA. Pokud maminka přivede na cvičení dvě nové kamarádky, bude mít cvičení ZDARMA.
Pokud by si maminky koupily po cvičení permanentku, stejnou permanentku obdrží maminka ZDARMA.
Připomínáme také rodičům, kteří k nám chodí na plavání, že mají jednu lekci na cvičení ZDARMA, stačí se objednat a prokázat se permanentkou z plavání.
 
« StartPrev12345DalšíEnd »