Lekroka pro nejmenší Print Email

Hledáme kreativní lektorku pro mrňousky.

Rádi bychom poznali milou, veselou maminku, studentku, která má 1-2 x v týdnu volno na pár hodin. Jednalo by se například o tvoření, zpívání, společné hraní. Jsme otevření i Vašim nápadům. Brigáda během školního roku, lze nastoupit již nyní.
Životopis zasílejte na CLOAKING

 
Lektorka montessori dílniček Print Email

Hledáme milou, chytrou, nadšenou lektorku co ví co je montessori přístup. Nástup 2019, brigáda ke studiu nebo k zaměstnání. V případě zájmu zašlete Váš životopis na CLOAKING

 
Výpomoc školka Print Email

Hledáme výpomoc do naší školky, ženu nebo muže.  Do našeho malého kolektivu hledáme výpomoc do školky. Požadavky: pedagogické vzdělání a praxe výhodou, chuť učit se nové věci. Praxe i s nejmenšími dětmi, respektující a rozvíjející přístup. Hra na hudební nástroj, nebo jiné dovednosti  výhodou. Variabilní zkrácena pracovní doba, lze jako brigádu.

Stručný životopis s telefonním kontaktem a motivačním dopisem zasílejte,  zasílejte na CLOAKING

 
Recepční na kojenecké plavání Print Email

Hledáme recepční na kojenecké a dětské plavání v Babylonu Aquaparku. Podmínkou velice dobrý vztah k dětem a lidem, nekonfliktnost, veselost, pečlivost, samostatnost, 100% docházka. Pracovní náplň: registrace dětí a rodičů na plavání, péče o ně. Příprava zázemí, příprava pomůcek, dezinfekce pomůcek a péče o ně, drobný prodej. Časová náročnost cca 2 až 3 x týdně 2,5 hodiny od 8.00 - 10.30 hod ( úterý, středa a čtvrtek). Vhodné pro studentky, maminky na mateřské (pokud mají hlídání), aktivní důchodkyně. Smlouva na dohodu o provedení práce, popřípadě na ŽL.  Nástup listopad 2019, zaškolení. Odměna + cenové zvýhodnění akcí Studia Beruška. Stručné životopisy zasílejte na email CLOAKING .

 
Lektorka kojeneckého cvičení Print Email

STUDIO BERUŠKA hledá lektorku kojeneckého a dětského cvičení. Zájemce rádi zaškolíme, pomůže s doplněním vzdělání. Podmínky: velice kladný vztah k dětem a rodičům, kreativita, veselost, hravost, chuť učit se nové věci. Nabízíme práci v příjemném prostředí, v malém kolektivu, možnost další spolupráce. Práce v rozsahu cca 2 x v týdnu 3 hodiny.

Stručné životopisy zasílejte na Email: CLOAKING

 
Spolupráce Print Email

Pokud děláte aktivity pro děti, maminky, rodiče, nebo máte nápad a ještě jste nenašli vhodné prostory a odvahu začít, nabízíme Vám spolupráci. Lze spolupracovat jednorázově, nebo pravidelně.

Co nabízíme: hezký prostor dětského studia v centru města, velká místnost s kobercem, kterou lze nechat volnou, nebo jí zařídit jako posluchárnu.  Velkou zařízenou místnost bez koberce. Malou příjemně zařízenou místnost, vhodnou k individuální aktivitám. Dobrá dostupnost, parkoviště, prostor na kočárky. Rádi Vám pomůžeme s realizací, propagací. Máme velkou klientskou databázi, dlouholeté zkušenosti v oboru. Provizi ze zisku, nebo platba za pronájem a služby. Budeme i rádi, pokud o někom takovém víte a informaci mu předáte. Více informací Martina Kirschová 602 653 287

 
Lektorky na pobyty Print Email

Pokud máte rádi děti, jste veselí a činorodí, budeme rádi pokud se k nám připojíte na naše pobyty jako lektor-lektorka.

Hledáme lektory kojeneckého a dětského plavání, kojeneckého cvičení, na pohybové aktivity, výtvarné aktivity, atd. Vhodné i pro maminky nebo studentky.

Nabídky zasílejte na CLOAKING .