Školník v MŠ Print Email

Hledáme šikovného muže, školníka na občasnou výpomoc s domem. Drobné opravy, úpravy, údržba domu případně i zahrady. Někoho kdo bude činnost vykonávat s láskou a vezme činnosti za své. Požadujeme čistý trestní rejstřík, spolehlivost, otevřenost, čestnost, preciznost, loajalitu, velké nasazení. Vhodné pro studenty, muže, muže v důchodu, i jako přivýdělek k zaměstnání. Dohoda o provedení práce. Výhodu bydliště Doubí, není podmínkou. Stručné životopisy s kontaktem zasílejte na adresu CLOAKING .

 
Recepční na kojenecké plavání Print Email

Hledáme recepční na kojenecké a dětské plavání v Babylonu Aquaparku. Podmínkou velice dobrý vztah k dětem a lidem, nekonfliktnost, veselost, pečlivost, samostatnost, 100% docházka. Pracovní náplň: registrace a starost o rodiče na plavání, příprava zázemí, příprava pomůcek, dezinfekce pomůcek a péče o ně, drobný prodej. Časová náročnost cca 2 x týdně 2,5 hodiny od 8.00 - 10.30 hod ( úterý, středa a čtvrtek). Vhodné pro studentky, maminky na mateřské (pokud mají hlídání), aktivní důchodkyně. Smlouva na dohodu o provedení práce, popřípadě na ŽL.  Nástup duben 2018, zaškolení. Odměna + cenové zvýhodnění akcí Studia Beruška. Stručné životopisy zasílejte na email CLOAKING .

 
Lektorka kojeneckého cvičení Print Email

STUDIO BERUŠKA hledá lektorku kojeneckého a dětského cvičení. Zájemce rádi zaškolíme, pomůže s doplněním vzdělání. Podmínky: velice kladný vztah k dětem a rodičům, kreativita, veselost, hravost, chuť učit se nové věci. Nabízíme práci v příjemném prostředí, v malém kolektivu, možnost další spolupráce. Práce v rozsahu cca 2 x v týdnu 3 hodiny.

Stručné životopisy zasílejte na Email: CLOAKING

 
Spolupráce Print Email

Pokud děláte aktivity pro děti, maminky, rodiče, nebo máte nápad a ještě jste nenašli vhodné prostory a odvahu začít, nabízíme Vám spolupráci. Lze spolupracovat jednorázově, nebo pravidelně.

Co nabízíme: hezký prostor dětského studia v centru města, velká místnost s kobercem, kterou lze nechat volnou, nebo jí zařídit jako posluchárnu.  Velkou zařízenou místnost bez koberce. Malou příjemně zařízenou místnost, vhodnou k individuální aktivitám. Dobrá dostupnost, parkoviště, prostor na kočárky. Rádi Vám pomůžeme s realizací, propagací. Máme velkou klientskou databázi, dlouholeté zkušenosti v oboru. Provizi ze zisku, nebo platba za pronájem a služby. Budeme i rádi, pokud o někom takovém víte a informaci mu předáte. Více informací Martina Kirschová 602 653 287

 
Lektorka kojeneckého a dětského plavání Print Email

Hledáme do našeho týmu certifikovanou lektorku kojeneckého a dětského plavání nejlépe s praxí.

Uplatnění na pravidelných kurzech i (nebo) na našich pobytech. Nabídka další dovedností výhodou.

Stručné životopisy zasílejte na CLOAKING .

 
Lektorky na pobyty Print Email

Pokud máte rádi děti, jste veselí a činorodí, budeme rádi pokud se k nám připojíte na naše pobyty jako lektor-lektorka.

Hledáme lektory kojeneckého a dětského plavání, kojeneckého cvičení, na pohybové aktivity, výtvarné aktivity, atd. Vhodné i pro maminky nebo studentky.

Nabídky zasílejte na CLOAKING .

 
Hledáme recepční do studia Print Email

Hledáme druhou recepční do našeho studia. Práce v příjemném prostředí dětského studia v malém kolektivu. Rozsah práce cca 40 hodin měsíčně, převážně v odpoledních hodinách. Vhodné pro ženu, věk min 20 let. Požadavky: milá, přátelská, komunikativní, aktivní, flexibilní, nekonflikní, praktická, pečlivá, práce s PC, chuť učit se nové věci. Praxe s nejmenšími dětmi. Vhodné pro studentky VŠ pedagogické, lze i maminka na mateřské dovolené ( pokud má hlídání), případně aktivní důchodkyně.

Stručný životopis s telefonním kontaktem,  zasílejte na CLOAKING