Jak podpořit imunitu u dětí Print Email

Éterické oleje samotné anebo obsažené ve výrobcích mají schopnost ovlivňovat tělesné funkce organizmu, a tak vhodně volenými éterickými oleji můžeme docílit bezprostřední úlevy při řadě problémů. Zároveň jsou éterické oleje účinnými přírodními prostředky k posílení imunity. Díky jejich všestranným ozdravným účinkům lze předejít komplikacím nebo preventivně zamezit přímo vzniku některých onemocnění. Uvedené výrobky lze proto používat jak k úlevě od akutních potíží, tak preventivně.

Produkty Nobilis Tilia jsou certifikované a 100% přírodní. Nobilis Tilia je česká společnost s mnohaletou tradicí. Vše si budete moci vyzkoušet, ovonět a na vše se dle potřeby vyptat.

Lektorka: Martina Milcová,  ze společnosti Nobilis Tilia

Termín: 1.12.2017 od 10 hodin

Místo: STUDIO BERUŠKA, Mařanova 334, Liberec

Cena: 100,- Kč osoba, děti ZDARMA

Místo je nutné si předem rezervovat. Počet míst je omezen. Rezervace místa na CLOAKING nebo telefon recepce 602 143 585.

 
Nobilis Tilia akce den matek Print Email

Chcete ženy ve svém okolí potěšit exklusivní přírodní kosmetikou Nobilis Tilia?

Máme pro Vás připravenou  slevu 10% na všechno zboží Nobilis Tilia z objednávek zaslaných na adresu recepce, CLOAKING , do 28.4.

Do objednávky napište název, kód výrobku, velikost a Vaše telefonní číslo. K ceně zboží Vám nebude účtováno balné ani poštovné. Objednávku lze uskutečnit i telefonicky, na telefonním čísle recepce 602 143 585.

 
Vánoční akce Nobilis Tilia Print Email

Pokud chcete své blízké potěšit pod stromečkem exklusivní přírodní kosmetikou Nobilis Tilia doporučujeme využít krásných, cenově výhodných dárkových sad pro muže i ženy.

Navíc máte možnost využít slevu 10% na všechno zboží Nobilis Tilia z objednávek zaslaných na adresu recepce, CLOAKING   do 22.11.

Do objednávky napište kód výrobku, velikost a Vaše telefonní číslo. K ceně zboží Vám nebude účtováno balné ani poštovné. Objednávku lze uskutečnit i telefonicky, na telefonním čísle recepce 602 143 585.

 
Přírodní lékárna Print Email

Web Moje přírodní lékárna je průvodcem a rádcem při řešení zdravotních obtíží. Je zdrojem cenných informací o bylinách, esencích a rostlinných olejích.

 
Letní Nobilis Print Email

I v létě určitě budete potřebovat  přírodní aromaterapeutickou kosmetikou Nobilis Tilia, která potěší  Vaše tělo, ale i duši.

Navíc máte možnost využít slevu 5 % na všechno zboží Nobilis Tilia z objednávek zaslaných na adresu recepce: CLOAKING , do 12.6.2016

Do objednávky napište kód výrobku, velikost a Vaše jméno a telefonní číslo. K ceně zboží Vám nebude účtováno balné ani poštovné. Objednávku lze uskutečnit i telefonicky, na telefonním čísle recepce 602 143 585, během provozní doby studia.

 
Vánoční Nobilis Print Email

Zima je tady a my bychom Vám rádi přiblížili přírodní aromaterapeutickou kosmetikou Nobilis Tilia, která potěší  Vaše tělo, ale i duši. Určitě vyberete mnoho vánočních dárků pro ženy, muže a děti. Vánoční katalog v elektronické podobě naleznete zde. V papírové podobě je k dispozici v BERUŠCE, tam jsou k dispozici i kompletní katalogy.

Navíc máte možnost využít slevu 5 % na všechno zboží Nobilis Tilia z objednávek zaslaných na adresu CLOAKING , do 29.11.2015

Do objednávky napište název, kód a velikost výrobku, nazapomeňte napsat Vaše telefonní číslo. K ceně zboží Vám nebude účtováno balné ani poštovné. Dodání zboží předpokládáme druhý prosincový týden. Zboží bude k vyzvednutí ve STUDIU BERUŠKA, o přesném termínu od kdy bude zboží připraveno Vás budeme informovat sms.

 
Workshop na výrobu parfémů Print Email

Zveme Vás na voňavý workshop, kde si každý z Vás bude moci namíchat svůj vlastní parfém podle vůně, která je Vám příjemná, podle své fantazie a intuice. Parfémy budeme míchat z éterických olejů Nobilis Tilia. Cílem tohoto společného času je přiblížit pojem aromaterapie a výrobu produktů hravým způsobem, který v nás zanechá pozitivní asociaci - vůni."  Vlastnoručně vyrobený parfém může být i hezkým vánočním dárkem. Workshopem Vás provede Martina Milcová z Nobilis Tilia.

KDY: ve středu 13.12. 2017 od 17:15  hodin, délka trvání 1 až 1,5  hodiny
KDE: STUDIO BERUŠKA, Mařanova 334, Liberec
CENA workshopu je 80,- Kč v ceně jeden parfém  ZDARMA, další parfémy si lze vyrobit za 50,- Kč

Místo je nutné si předem rezervovat. Počet míst je omezen. Rezervace místa na CLOAKING nebo telefon recepce 602 143 585

 
Jarní Nobilis Print Email

Jaro je tady a my bychom Vám rádi přiblížili přírodu, přírodní aromaterapeutickou kosmetikou Nobilis Tilia, která potěší  Vaše tělo, ale i duši.

Navíc máte možnost využít slevu 5 % na všechno zboží Nobilis Tilia z objednávek zaslaných na adresu recepce, CLOAKING , do 6.4.2014

Do objednávky napište kód výrobku, velikost a Vaše telefonní číslo. K ceně zboží Vám nebude účtováno balné ani poštovné. Objednávku lze uskutečnit i telefonicky, na telefonním čísle recepce 602 143 585, během provozní doby studia.

 
Nobilis Tilia na ČT 1 Print Email

Podívejte se na pořad Dobré ráno na ČT 1. Uvidíte Adélu Zrubeckou ve vstupu s kosmetikou Nobilis Tilia, kterou můžete zakoupit v našem studiu.

 
Aromaterapie na zimu Print Email

Pojďte s námi strávit voňavé odpoledne společně s naší oblíbenou a léty ověřenou kosmetikou Nobilis Tilia. Česká firma, která si vybírá pro své produkty ty nejlepší suroviny Vám představí výrobky, kterými můžete pečovat nejen o své tělo, ale i duši. Seminář bude zaměřen na různé přípravky pro podzimní zvýšenou možnost nachlazení (nosní olej, eukalypt.Bio balzám, esence do aromalampy, inhalace) představíme si i podzimní novinky a nebude chybět prostor pro diskuzi. Vše si budete moci vyzkoušet a určitě si odnesete i malý dárek.


Kdy: 10. listopadu 2011 od 16.00 hod

Kde: Studio Beruška, Chrastavská 266, Liberec 1

Vstup: 50,-Kč, děti zdarma.

Místo je třeba si rezervovat na tel. 602 143 585 nebo na emailu CLOAKING .

 
« StartPrev12DalšíEnd »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL