Silikonové Korále Mama Chic Print Email

Již nyní můžete v Berušce zakoupit ve světě populární unikátní silikonové korále vyrobené speciálně pro maminky dětí ve věku 3 až 12 měsíců. Konečně dorazily i na český trh pod značkou Mama Chic. V Berušce si je můžete vyzkoušet a zakoupit. Korále jseu v mnoha barevných provedeních, lze spojovat i několik korálí dohromady. Korále zakoupíte za cenu 350,- Kč. Zde si můžete prohlédnout letáček.

Zde uvádíme jen několik z jejich výhod:


  • vyrobeno z měkkého potravinového silikonu, který neobsahuje žádné zdraví škodlivé látky jako BPA, ftaláty, olovo, kadmium nebo těžké kovy
  • na rozdíl od běžných korálí či náhrdelníků mají bezpečnostní zavírání, aby miminko nemohly poranit; neobsahují oddělitelné části a mezi jednotlivými korálky jsou navíc uzlíky pro větší kompaktnost
  • díky snadno omyvatelnému materiálu jsou naprosto hygienické, avšak na první pohled působí jako běžná bižuterie a pro maminku jsou tedy ozdobou
  • při prořezávání zoubků si děti strkají vše do pusy a měkké silikonové korále tak mohou poskytnout příjemnou úlevu
  • zaměstnají dětské ručičky při kojení a šetří i máminy vlasy a pokožku od šrámů
  • při běžném nošení na rukách, ale i nošení v šátku, manduce či jiných nosítkách korále dítě zabaví a uklidní, na mámině krku jsou mu kdykoliv k dispozici a nehrozí, že by mu padaly na zem jak je tomu často u hraček
Číst vše...
 
Punčocháče Print Email

V sychravém počasí Vaše děti zahřejí punčocháče a ponožky od Tuptusie. Přijďte si do Berušky vybrat z nových vzorů pro kluky i holčičky. Nově máme bavlněné punčocháčky, froté punčocháčky a ponožky.

 
Foto kalendáře Print Email

Originální dárky nejen k Vánocům - kalendáře z Vašich fotografií.

Široká nabídka šablon kalendářů pro holky i kluky

Šablony mají výřezy na vložení fotografií, jsou ve formátu *.png. Fotografie vkládáte do šablony sami (jak na to najdete v  části e-shopu Informace – Návody). Šablony můžete opakovaně plnit Vašimi fotografiemi a tvořit tak různé kalendáře pro babičky, tetičky...

Potřebujete jiný poměr stránek holčičích, klučičích nebo univerzálních a nebo se Vám jen líbí stránka z jiného vzoru? Kombinujte! Podrobnosti v e-shopu.

Odkaz na stažení šablon zašlu obratem po přijetí Vaší platby na účet.

Netroufáte si na vložení fotografií? Nevadí, jednoduše v e-shopu k vybrané šabloně přiobjednejte službu „Vložení fotografií“ odpovídající zvolené šabloně. "Pokud chcete kalendáře k Vánocům, doporučuji objednat do 15.11.2013"

Kalendář si tisknete sami tolikrát, kolikrát potřebujete – vhodný formát na tisk je uveden u vzoru. Prázdná šablona není součástí dodávky.

Číst vše...
 
Hojdavak Print Email

Hojdavak je textilní závěsná kolébka určená pro miminka hned od jejich narození.

Tento úžasný pomocník dokáže rychle uklidnit Vaše děťátko a dopřát mu kvalitní spánek, který je pro jeho vývoj tolik důležitý. Miminko je z bříška maminky zvyklé na vertikální pohyb (nahoru – dolu), který mu navozuje pocit bezpečí. Proto má rádo pohupování v náruči, na míči, v kočárku nebo i při jízdě autem. Textilní kolébka Hojdavak využívá tohoto pohybu k rychlému utišení a uspání. Hojdavak přináší relaxaci nejen miminku ale i mamince, která může více odpočívat a věnovat se i ostatním členům rodiny. Hojdavak usnadní péči o miminko i všem tatínkům a jiným pečovatelům.

Číst vše...
 
Kížky od vydavatelství Fragment Print Email

Pod vánočním stromečkem by neměla chybět knížka. I letos jsme pro Vás připravili krásné, nové knížky pro děti, z nakladatelství Fragment.

Knížky jsou k zakoupení v našem studiu, za zvýhodněné ceny. Prohlédnou si je můžete zde.

 
Zdravé dobrůtky Print Email

Od ledne jsme pro Vás v našem studiu přichystali nové zdravé výrobky.

Jedná se o chlebíčky KRUP-SI, které vyrábí česká firma. Chlebíčky jsou moc dobré, křehké, nízkokalorické a plné obilovin, vitamínu B a vlákniny.

Další novinkou jsou pytlíčky POM POTES, pasterované ovocné přesnídávky/ příkrmy, balené v sáčku s uzávěrem. Jsou vyráběny ve spoustě ovocných příchutích. Nepotřebujete k nim ani lžičku, nejsou těžké a po rozdělání se dají opět uzavřít.

A ještě jedna zdravá dobrůtka JABLEČNÉ TRUBIČKY, trubičky z jablek namáčené v karobu nebo v jogurtu.

 
Babygaloše Print Email

Babygaloše jsou ochranné návleky na dětskou obuv, ochrání Vaše dětské autosedačky, sedačky předních sedadel a kočárky od ušpinění od dětských botiček. Jsou vyrobené ze 100% polyesteru, který je prodyšný, voděodolný a rychleschnoucí. Babygaloše se vyrábí v dětských designech berušky, myšky, pejska a zebry. Jsou vyráběny v několika velikostech S-XL a jsou baleny v praktickém zipovém obalu.

Bybagaloše lze nakoupit v našem studiu za cenu od 259,- do 266, - Kč za pár  dle velikosti.

 
Knížka pod stromeček Print Email

I těm nejmenším udělá radost knížka pod vánočním stromečkem. Opět jsme pro Vás a Vaše děti vybrali moc hezké tituly z vydavatelství Fragment. Knížky jsou zaměřeny jak pro pobavení tak na rozvoj Vašich dětí. Knížky si lze prohlédnut a zakoupit v našem studiu. Celou nabídku si můžete v klidu prohlédnou v katalogu ve formátu PDF. Pokud by knížka, kterou jste si vybrali již nebyla k dispozici rádi Vám jí doobjednáme.

 
Punčocháče Print Email
Podzim se již přiblížil a proto jsme pro Vás připravili novou nabídku punčocháčů pro holčičky a kluky.
Přijďte se podívat a nakoupit. Zboží je od naší oblíbené firmy a po vyprání zůstává ve stejné kvalitě, na rozdíl od levnějších značek.
V nabídce jsou i ponožky od nejmenších velikostí. Nepadají a mají lem šetrný k dětské nožičce.

 
Nové knížky z Fargmentu Print Email

I tento měsíc jsme pro Vás a Vaše děti připravili novou nabídku knížek. Opět nechybí velice oblíbené knížky se samolepkami, jak pro kluky tak pro holčičky.

Máme i knížky na malování vodou nebo velké vymalovávací sešity. Určitě se Vám budou líbit nová leporela pro nejmenší. Celou nabídku si můžete prohlédnout zde (MS Word).

K prohlédnutí jsou všechny knížky také u nás ve studiu, pokud by Vámi vybraný titul byl zrovna doprodán rádi Vám ho objednáme.

 
« StartPrev12DalšíEnd »