Prodeje


Nové knížky z Fargmentu Print Email

I tento měsíc jsme pro Vás a Vaše děti připravili novou nabídku knížek. Opět nechybí velice oblíbené knížky se samolepkami, jak pro kluky tak pro holčičky.

Máme i knížky na malování vodou nebo velké vymalovávací sešity. Určitě se Vám budou líbit nová leporela pro nejmenší. Celou nabídku si můžete prohlédnout zde (MS Word).

K prohlédnutí jsou všechny knížky také u nás ve studiu, pokud by Vámi vybraný titul byl zrovna doprodán rádi Vám ho objednáme.

 
Nové knížky z Fragmentu Print Email

Od dubna na Vás čekají v našem studiu nové knížky z nakladatelství Fragment. Opět jsou pro Vás připravené nálepkové sešity, které Vaše děti hravou formou učí poznávat  barvy nebo tvary, ale třeba i zvířátka. V nabídce je několik titulů s krtkem pro větší i menší děti. Několik nových kvalitních pohádkových knížek, nebo třeba knížky a pracovní sešity pro kreativní rozvoj Vašich dětí. Ráda bych upozornila rodiče na titul  " Jak mluvit s dětmi o sexu" od MUDr. Ondřeje Trojana známého českého sexuolaga. V knize najdete návod jak mluvit s dětmi o sexu dle jejich věku . Kniha je členěně dle věku od 3 do 18 let.

Všechny tituly i s popisem a cenou najdete zde nebo si stáhněte nabídku (MS Word).

Všechny tituly jsou k dostání v našem studiu. Pokud by již Vámi požadovaný titul nebyl, rádi Vám ho objednáme.

 
Sáčky na použité plenky Print Email

Máme pro Vás novinku, voňavé sáčky na použíté plenky.

Sáčky jsou v obálkovém praktickém balení, které se Vám pohodlně vejde k věcem na přebalení. Balení obsahuje 50 ks vońavých modrých sáčků. Velikost sáčku umožňuje pohodlně vložit použitou plenku i s mokrými kapecníčky. Sáčky lze zakoupit v našem studiu za velice příznivou cenu.

Podívejte se na letáček.

 
« StartPrev12DalšíEnd »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL