+420 602 143 585

Na zkušební předškoličku se můžete objednat ZDE.

Předškolička funguje úterý a pátek dopoledne 8:30 – 12 hod. Lze docházet pravidelně, jeden nebo oba dny, a v případě volného místa i nepravidelně.

Také máte doma dítko, které už se nudí, potřebuje kolektiv a nové nápady, které už Vám docházejí? Ve školce na Vás nezbylo místo a nebo ještě nechcete každodenní docházku? Tak právě pro Vaše dětičky jsme připravili předškoličku!

Budeme si hrát, cvičit, kreslit, zpívat, tvořit, učit se a poznávat nové věci. A určitě spolu zažijeme spoustu legrace. Děti se naučí pracovat, spolupracovat a prosazovat v kolektivu ostatních dětí. A také trávit čas bez maminky. Program je sestavován tak, aby podpořil psychomotorický a psychologický vývoj dítěte. Do programu jsou zařazovány prvky, přístupy a také pomůcky s Montessori pedagogiky. Tak aby podpořili zdravý rozvoj Vašeho dítěte. Do programu je zařazována také výuka a pohyb venku. V Předškolička slouží jako přípravka pro každodenní docházku do školky. V Předškoličce jsou i tety ze školky, což usnadní dětem přechod do školky. Ale i děti které budou později navštěvovat jinou školku budou připraveny na kolektiv a každodenní docházku.

Předškolička velice usnadní přechod Vašeho dítěte na celodenní docházku do naší nebo jiné školky. Zaměřujeme se i na samoobslužnost a samostatnost dítěte. Učíme děti spolupráci, sebeprosazení a odvahy ke komunikaci. Umět vyjádřit svoje potřeby a pocity a být vnímavý a citlivý k potřebám a pocitům ostatních.

A maminky… ty si můžou odpočinout, věnovat se sobě, nebo zařídit důležité věci, které děti většinou moooc nudí.

V předškoličce používáme prvky Montessori, jak v přístupu k dětem tak i při vzdělávání, nebo třeba i u svačinky. Program trvá tři hodiny, pod vedením dvou odborných lektorek.

V předškoličce je pouze malá skupinka dětí, pro individuální přístup, z toho důvodu je počet míst omezen.

Do předškoličky lze dítě umístit v době kdy zvládá odloučení od maminky. Nepotřebuje 100 % idividuální pozornost jednoho člověka.

Dítko lze do předškoličky umístit i zkušebně a pak se po společné konzultaci rozhodnout.

Předškolička probíhá úterý a pátek od 8:30 do 12:00 hodin.
Příchod do PŘEDŠKOLIČKY od 8:30 do 9 hodin, vyzvedávání 11:30 až 12 hodin.
Kde: Studio Beruška, Mařanova 334, Liberec

Stáhněte si pokyny pro rodiče dětí v předškoličce a ceník.
Pro nástup je nutné donést potvrzení bezinfekčnost. Vyplňuje a podepisuje pouze rodič.

Přihlášku vyplňte ZDE. Pak si rezervujte místo buď přes zkušební lekci nebo telefonicky na recepci 602 143 585.

Pokud budete potřebovat odpovědět na konkrétní dotazy nebo více informací volejte Martina Kirschová – telefon 602 653 287 nebo e-mail martina.kirschova@gmail.com.