+420 602 143 585

Nový termín 5.12., čas rezervace zůstává.

I letos jsme do našeho studia pozvali profesionálního fotografa Petra Nového.
Fotografie jsou nejen krásná vzpomínka, ale i milý dárek.
Fotit se bude na bílém pozadí, dle toho doporučujeme volit  i oblečení. Není vhodné oblečení s nápisy, atp. Doporučujeme focení na boso, v případě, že budete potřebovat obuv, je nutné předem ji důkladně umýt kvůli znečištění povrchu na focení, jak pro Vás, tak pro ostatní. Také poprosíme pozor na červené ( jinak výrazné) nehty na nohou, pokud nejsou gelové, doporučujeme přetřít ještě bezbarvým lakem, jinak na podkladu dělají čáry, které jsou pak na fotografiích vidět. Během focení je možné se i převléknout, případně si přinést i osobní dekorace. Rezervace je možná pouze se zálohou, v případě telefonické rezervace je nutné nejpozději do 3 dnů uhradit zálohu ve studiu. Doplatek ceny až při focení. V případě, že nemůžete přijít, můžete svůj termín přenechat někomu známému. Čas focení je 30 minut, tento čas je naprosto dostačující na velké množství fotografií, pro běžnou rodinu. Pokud chcete udělat velké rodinné focení například 8 a více lidí, doporučujeme si rezervovat dva termíny.
Je dobré přijít cca o 15 minut dřív  nechat dítě rozkoukat, pohrát, najíst a v klidu si ho nachystat, spěch a stres většinou děti špatně nesou a je to na focení znát. I když i uplakaná fotka může být originální a krásná a za 20 let se jí budete smát.  Fotografie Vám budou cca do 14 dní odeslány na úschovnu ve velmi dobrém rozlišení. Většinou se udělá cca 30-50 fotografií.
Focení v BERUŠCE proběhne v sobotu 7.11. po naplnění je možné, že bude i neděle 8.11.
Při rezervaci je nutné uhradit nevratnou zálohu 350,- , doplatek 300,- až při focení. Pokud by nebylo focení možné uskutečnit v daném termínu, bude určen náhradní termín. Telefon recepce 602 143 585