+420 602 143 585

Kreativní tvoření (cca od  2 do 6 let)

Tvořílek pro rodiče a děti (cca od 2 let)

Náplní  je rozvoj kreativity a fantazie nejmenších dětíSpolečně s rodiči budeme objevovat různé způsoby a možnosti malování a kreslení. Jindy se budeme seznamovat s jinými druhy papíru a zkoumat, zda se lépe trhají nebo stříhají. Možností je nekonečně mnoho a někdy budeme potřebovat třeba vlnu jindy předměty, které máme běžně doma. Budeme trénovat trpělivost, dokončování započaté práce, úklid prostoru apod. Tvorbou  budeme podporovat rozvoj jemné motoriky, která je důležitá pro správné psaní a předcházení logopedickým vadám. Když nám to čas dovolí, tak si na konci dopřejme krátké protažení a odpočinek. Přidejte se mezi Tvořílky v přátelském prostředí Studia Beruška a zažijte se svým dítětem smysluplně strávený čas.

Kreativní kroužek pro děti (od 4 let)

Budeme rozvíjet kreativitu a fantazii dětí předškolního věku. Budeme se učit tvořit, někdy s větším jindy s menším vedením, protože i práci s vlastní fantazií se nejdříve musíme naučit. To znamená, že budeme rozvíjet vyjadřování, pravolevé instrukce a také orientaci v prostoru. Při tvoření si vyzkoušíme práci s vlnou, jehlou a bavlnkami, hedvábným papírem, filcem a podobnými neotřelými materiály. Jindy použijeme předměty, které běžně najdeme doma. Tvorbou  budeme podporovat rozvoj jemné motoriky, která je důležitá pro správné psaní a předcházení logopedickým vadám. Nezapomeneme ani na zásady bezpečné práce s výtvarným materiálem. Nůžek ani teplého lepidla se nebudeme bát, ale naučíme se je správně používat. A v neposlední řadě se budeme učit reagovat na díla ostatních, vyjadřovat své názory jemně a kultivovaně. Když nám to čas dovolí, tak zkusíme z právě vytvořených dílek stvořit kratičký příběh. Čeká nás toho spousta, přidáte se?

Jak si rezervovat lekci

Pro přihlášené

Jednorázově

Jedna lekce: 60 minut 

Rozvrh 

Věk Den Čas
2 – 4 roky středa 10.45
4 – 6 let čtvrtek 17.00

Kde: STUDIO BERUŠKA, Mařanova 334, Liberec

Lektorka: Michaela Purová

Cena:

I. pololetí (září 2021 – leden 2022): 17 lekcí x 130 Kč = 2 210 Kč
II. pololetí (únor 2022 – červen 2022): 17 lekcí x 130 Kč = 2 210 Kč
Na lekce se lze objednávat i jednorázově cena 180,- Kč

Do kurzu, v případě volného místa, lze přistoupit kdykoliv a cena bude stanovena dle zbývajícího počtu lekcí. Lekci si můžete vyzkoušet a až pak se rozhodnete, zda se chcete účastnit celého kurzu, nebo uhradíte pouze jednu lekci v ceně 130 Kč.