+420 602 143 585

Jóga pro rodiče a děti (3 až 6 let)

Koncentrace, relaxace, zábava. Děti jsou fantastičtí jogíni, přirozeně šťastní a úžasně flexibilní. Abyste podpořili touhu po pohybu a učení nápodobou, přihlaste své dítě do kurzu jógy. V jedné variantě cvičí děti s lektorkou samy a do druhé skupiny se můžete připojit i vy rodiče.

Jóga pro děti

Naše hodiny jógy probíhají formou hry. Jsou plné pohybu, písniček, básniček, ale i odpočinku, pohádek, poznávání nových kamarádů i sebepoznání za použití obrázků, tematických kartiček, hraček či drobných výtvorů.

Živé děti se zklidní, méně aktivní jsou naopak povzbuzovány k činnosti. Společně rozvíjíme fantazii a budujeme zdravou sebedůvěru

Cena: klasická jóga 120,- Kč
           jóga + angličtina 130,- Kč

V případě volného místa lze do kurzu přistoupit kdykoli.

Přijďte si vyzkoušet první lekci a rozhodněte se, jestli chce absolvovat celý kurz.
Na kurz lze čerpat příspěvek zdravotní pojišťovny.

Kdy: úterý

Kde: STUDIO BERUŠKA, Mařanova 334, Liberec Doubí
Lektorka: Iva Fléglová
Web: atifjoga.cz

Rezervace
Iva Fléglová
Tel.: 602 148 809
E-mail: atifjoga@seznam.cz
Web: atifjoga.cz

Jóga pro rodiče a děti

Lekce jsou určeny pro děti ve věku cca 3 až 6 let a jejich rodiče, prarodiče i tety, kteří se aktivně zapojují do dění, pomáhají dětem, hrají si s nimi, poznávají se navzájem a tráví spolu cenný čas. Hodiny probíhají formou hry, jsou plné pohybu, písniček, básniček, ale i odpočinku, pohádek, poznávání nových kamarádů ale i samy sebe za použití obrázků, tematických kartiček, hraček či drobných výtvorů.

V rámci praktikování jógy se děti učí odpočívat, což jim může pomoci k lepší koncentraci a také zvládání stresových situací. V hodinách se učíme lépe vnímat své tělo a respektovat sebe i své okolí v nesoutěživém prostředí. Živé děti se zklidní, málo aktivní jsou naopak povzbuzovány k činnosti. Díky józe děti rozvíjí svou fantazii a budují si sebedůvěru.

Co nejdříve si prosím rezervujte místo na zkušební lekci, počet je omezený.

První lekce bude zkušební. Po ní se můžete rozhodnout, zda se budete chtít přihlásit do celého kurzu a rovnou ho zaplatit, nebo zda zaplatíte jen tuto zkušební hodinu.

Kdy: pondělí nebo úterý

Kde: STUDIO BERUŠKA, Mařanova 334, Liberec Doubí
Lektorka: Iva Fléglová
Web: atifjoga.cz

Cena: 150 Kč

Do kurzu, v případě volného místa, lze přistoupit kdykoliv a cena bude stanovena dle zbývajícího počtu lekcí. Lekci si můžete vyzkoušet a až pak se rozhodnete, zda se chcete účastnit celého kurzu, nebo uhradíte pouze jednu lekci v ceně 150 Kč. Na kurz lze čerpat příspěvek zdravotní pojišťovny.

Rezervace:
Iva Fléglová
tel.: 602 148 809
e-mail: atifjoga@seznam.cz
web: atifjoga.cz