+420 602 143 585

Náš tým

Práce s dětmi je specifická, někdy trochu náročná, ale odměněná smíchem a nadšením vašich nejmenších. To, co děláme, nás baví a hřeje a naše studio by nebylo tak skvělým místem pro děti, kdyby nám svým laskavým a citlivým přístupem nepomáhaly lektorky, které se věnují cvičení s dětmi a vzdělávacím programům, hlídací tety i recepční. Představujeme vám dámy, se kterými se budete v rámci dětských kroužků potkávat.

„Nejste na to sami, jsme tu pro vás a pro vaše děti.“

Martina Kirschová

Martina Kirschová

Ředitelka

Beruška je moje srdcovka víc než 30 let. Vždycky jsem věděla, že chci dělat práci, která mi dává smysl a to se mi podařilo. Kdybych řekla, že to vždycky bylo lehké, nebyla by to pravda, ale stojí to za to. Naštěstí mám po boku tým, kterému jde o stejnou věc – o rozzářené dětské oči.

Zuzana Peřinová

Zuzana Peřinová

Recepční, asistentka

Ahoj, jsem Zuzka, maminka dvou dcer.
V Berušce pracuji jako recepční  a každý den mi rozveselí malí človíčkové svým elánem a dětským smíchem. Na recepci Vám velmi ráda pomohu a poradím s čímkoliv budete potřebovat.

Lektorky

Ivana Riedlová

Ivana Riedlová

Lektorka pobytů

Jsem maminka dvou dětí a absolventka Pedagogické fakulty. Věnuji se metodice pohybových her s kojenci a batolaty (CRSP), aerobiku pro děti a dětské józe.

Barbora Svobodová

Barbora Svobodová

Kojenecké a dětské plavání

Ahoj, jmenuju se Bára. S Beruškou spolupracuju od roku 2005. Jsem instruktorka plavání kojenců a batolat. Od malička jsem vodní živel a voda je pro mě důležitou součástí mého života. Jsem ráda, že můžu díky Berušce učit děti i rodiče dovednostem, které je budou provázet celý život a díky, kterým získají kladný vztah k vodě. Mám tři syny a skvělého muže. Moje původní poslání, které už vykonávám pouze okrajově je tanečnice. 11let jsem působila jako tanečnice v divadle F.X.Šaldy. Těším se na společné setkání.
„Krokodýl je silný, jen když je ve vodě.“
Africké přísloví
 Erika Svobodová

Erika Svobodová

Kojeneckého a dětského cvičení

Jsem maminkou třech holčiček. 
Díky té nejstarší jsem objevila cvičení v Berušce a posléze se stala součástí jejich týmu.
Po dlouhé pauze jsem se k této práci opět vrátila se svojí třetí dcerou. 
Budu se na Vás těšit na kojeneckém a dětském cvičení.
Jana Stránská

Jana Stránská

Kojenecké a dětské plavání, Cvičení rodiče a děti

Jsem maminkou tři holčiček a jsem lektorkou kojeneckého i dětského plavání a cvičení. 

Kateřina Vargová

Kateřina Vargová

Recepční, Předškolička

Jmenuji se Káťa a jsem pyšná maminka dcery Vanesky, je pro mě všechno.
Práce v Berušce mě ohromně baví,je to krásná práce s lidmi a dětmi, které vás vtáhnou do svého světa a jen tak vás nepustí.

Kateřina Drahoňovská

Recepční kojenecké a dětské plavání

Klára Lobová

Klára Lobová

Předškolička, taneční a pohybová průprava, kojenecké a dětské cvičení, recepční

Jsem maminka holčičky Lenky a s vašimi dětmi si ráda zatančím, zacvičím a v předškoličce se o ně postarám, jako by byly všechny moje. 🙂
Mám akreditovaný kurz Taneční choreografie a zkušenosti s tanečními kroužky nejen pro děti. Kdo slyší hudbu a musí tančit, je u mě na správném místě! 🙂
Martina Kirschová

Martina Kirschová

Kojenecké a dětské plavání, Malý objevitel, Znaková řeč, Emoční inteligence

Lucie Cvejnová

Lucie Cvejnová

Angličtina

Angličtině se věnuji již řadu let. Státní jazyková zkouška z Anglického jazyka, certifikáty z Cambridge University (FCE a ACE). Pobyty v zahraničí (Anglie a Nový Zéland). Avšak moje studium angličtiny dostalo nový rozměr po narození mojí dcery Elišky v roce 2013. Právě skrze ni jsem se dostala k výuce angličtiny malých dětí a miminek. Velmi krásná práce a velká zábava.

Adéla Kadlecová

Adéla Kadlecová

Kojenecké a dětské cvičení