+420 602 143 585

Náš tým

Práce s dětmi je specifická, někdy trochu náročná, ale odměněná smíchem a nadšením vašich nejmenších. To, co děláme, nás baví a hřeje a naše studio by nebylo tak skvělým místem pro děti, kdyby nám svým laskavým a citlivým přístupem nepomáhaly lektorky, které se věnují cvičení s dětmi a vzdělávacím programům, hlídací tety i recepční. Představujeme vám dámy, se kterými se budete v rámci dětských kroužků potkávat.

„Nejste na to sami, jsme tu pro vás a pro vaše děti.“

Martina Kirschová

Martina Kirschová

Ředitelka

Beruška je moje srdcovka víc než 20 let. Vždycky jsem věděla, že chci dělat práci, která mi dává smysl a to se mi podařilo. Kdybych řekla, že to vždycky bylo lehké, nebyla by to pravda, ale stojí to za to. Naštěstí mám po boku tým, kterému jde o stejnou věc – o rozzářené dětské oči.

Michaela Pohlová

Michaela Pohlová

Recepční

V roce 2018 jsem se stala matkou a od té doby se můj svět točí kolem mé dcery. To ona mne dostala do Berušky, kam jsme původně chodily pouze na plavání. Později jsem se stala součástí jejich týmu. Vždy jsem pracovala s dospělými, ale musím uznat, že práce s dětmi dělá můj život barevnější a veselejší.

Lektorky

Ivana Riedlová

Ivana Riedlová

Lektorka pobytů

Jsem maminka dvou dětí a absolventka Pedagogické fakulty. Věnuji se metodice pohybových her s kojenci a batolaty (CRSP), aerobiku pro děti a dětské józe.

Barbora Svobodová

Barbora Svobodová

Kojenecké a dětské plavání

Ahoj, jmenuju se Bára. S Beruškou spolupracuju od roku 2005. Jsem instruktorka plavání kojenců a batolat. Od malička jsem vodní živel a voda je pro mě důležitou součástí mého života. Jsem ráda, že můžu díky Berušce učit děti i rodiče dovednostem, které je budou provázet celý život a díky, kterým získají kladný vztah k vodě. Mám tři syny a skvělého muže. Moje původní poslání, které už vykonávám pouze okrajově je tanečnice. 11let jsem působila jako tanečnice v divadle F.X.Šaldy. Těším se na společné setkání.
„Krokodýl je silný, jen když je ve vodě.“
Africké přísloví
Jana Stránská

Jana Stránská

Kojenecké a dětské plavání, Cvičení rodiče a děti

Jsem maminkou tři holčiček a jsem lektorkou kojeneckého i dětského plavání a cvičení. 

Michaela Purová

Michaela Purová

Kojenecké a dětské cvičení, lektorka kreativních kroužků

Jsem maminka dcery Sáry a absolventka Střední zdravotnické školy a následně Pedagogické fakulty Technické univerzity v Liberci. Také vášnivá čtenářka a kreativní tvůrce. S vámi a vašimi dětmi se budu vídat na Lekcích dětského cvičení a na Tvořivých kurzech pro děti.

Ing. Katka Štěpánková

Ing. Katka Štěpánková

Taneční a pohybová průprava

Maminka dvou holčiček. Vedoucí, choreografka a trenérka taneční skupiny TAKT.

Martina Kirschová

Martina Kirschová

Kojenecké a dětské plavání, Malý objevitel, Znaková řeč, Emoční inteligence

Lucie Cvejnová

Lucie Cvejnová

Angličtina

Angličtině se věnuji již řadu let. Státní jazyková zkouška z Anglického jazyka, certifikáty z Cambridge University (FCE a ACE). Pobyty v zahraničí (Anglie a Nový Zéland). Avšak moje studium angličtiny dostalo nový rozměr po narození mojí dcery Elišky v roce 2013. Právě skrze ni jsem se dostala k výuce angličtiny malých dětí a miminek. Velmi krásná práce a velká zábava.