Video Valentýnka Print Email

Máme tady další krásné video z plavání, tentokrát ve vaně, Valentýnka Alexi s rodiči. Opět nádherné. Video zhotovil Jan Minařík studio FULLART. I Vy si můžete objednat video Vašeho zlatíčka a je jen na Vás zda to bude video z plavací lekce v bazénu, nebo ve vaničce, ze cvičení, nebo předškoličky. Video je ve fullHD kvalitě a stojí 1.000,- Kč. Zde se můžete podívat jak video vypadá. Pokud budete chtít více informací, nebo se objednat napište na CLOAKING nebo telefon: 602 653 287.


Valentýnka | Studio Beruška from FULLART studio on Vimeo.

 
Kontrola psychomotorického vývoje miminka Print Email

Pokud si nejste jisti zda se Vaše miminko dobře vyvíjí, můžete si objednat individuální kotrolu psychomotorického vývoje.

Při kontrole Vám ukážeme i správné manipulace s miminkem pro podporu PMV a naučíme Vás cviky na podporu vývoje Vašeho mimnka.

1 kontrola ve studiu 350,- Kč délka lekce cca 60 min

1 lekce  u Vás doma 400,- Kč + příplatek za cestu mimo Jablonec n.N. a Liberec

 
Plavání miminek v domácnosti Print Email

Služba je obdobná jako plavání ve vaně v našem studiu, s tím rozdílem, že Vás lektorka navštíví u Vás doma.

Tuto službu lze poskytnout takřka od narození miminka.

První setkání lze využít k informacím jak dobře manipulovat s miminkem, jak o něj pečovat, jak kojit. Rádi Vám poradíme se vším co budete potřebovat.

Cena domácí návštěvy 400,- Kč + příplatek na cestu mimo Jablonec n.N. nebo Liberec

Cena 10-ti předplacených návštěv 3.500,- Kč

( lze předplatit až po vyzkoušení lekcí, nevyčerpané lekce lze odečíst z našeho kurzu plavání rodičů a dětí od 6 měsíců v bazénu)