+420 602 143 585

Vyhořelá máma

Životním cílem každé z nás je najít svůj pocit spokojenosti, štěstí a vnitřního klidu. Pro začátek však stačí porozumět tomu, že dávat ostatním můžeme až v okamžiku, kdy máme samy dost. Ať už se to týká životní energie, radosti či lásky. Dejte sama sebe na první místo.

Jsem Eva Obstová, koučka a mentorka pro ženy a mámy a připravila jsem pro vás sérii seminářů, díky kterým najdete svou ztracenou sílu.

Termíny přednášek

Název semináře Termín Čas Cena
Vyhořelá máma 22. 1. 2020 19. 00 – 21.00 250 Kč
Energii můžete rozdávat jen z přebytku
  1. 2. 2020   
19. 00 – 21.00 320 Kč
Emoční shaker zvaný „mateřská dovolená“  4. 3. 2020 19. 00 – 21.00 320 Kč
Mateřství neznamená vzdát se sama sebe 25. 3. 2020 19. 00 – 21.00 320 Kč
Partner: parťák nebo koule u nohy? 15. 4. 2020 19. 00 – 21.00 320 Kč
Možná se nemusíme pořád tolik snažit 29. 4. 2020 19. 00 – 21.00 320 Kč
Zvýhodněná cena při předplacení celého přednáškového cyklu: 4 + 1 zdarma 1 280 Kč

Obsah přednášek

Úvodní

Vyhořelá máma

Základem spokojené rodiny je spokojená máma. Ale taková máma musí mít z čeho brát. Je to právě ona, od koho děti nasávají nejvíce. Kopírují její chování a její vidění světa. A ačkoliv si svým dětem přejeme předat jen to nejlepší ze sebe, někdy není jednoduché si zachovat životní radost a nadhled. Ať už jsme utlačené drtivým tlakem každodenního stereotypu nebo třeba pocitem, že jsme na všechno samy. Přijďte si pro zaslouženou úlevu, že v tom rozhodně nejste sama. 

Navazující

1. Energii můžete rozdávat jen z přebytku 

Večer padáte na pusu a ráno jste snad unavenější, než když jste šla spát. Veškerou svou energii čerpáte na péči o ostatní a sama jste až x-tá v pořadí. Přijďte si pro praktické tipy, jak pracovat s vlastní energií, předcházet pocitu vyčerpání a udržovat se v přirozené síle a životní radosti.

2. Emoční shaker zvaný „mateřská dovolená“ 

Mateřství je pěkně hutná emoční jízda. Občas není jednoduché ustát návaly negativních emocí, které k mateřství přirozeně patří. Je dobré vědět, jak je zdravě ustát (pro všechny zúčastněné strany), a také proč nás v určitých momentech zcela ovládají. Největší pozornost budeme věnovat emoci strachu. 

3. Mateřství neznamená vzdát se sama sebe

To, že jste se stala mámou, ještě neznamená, že máte rezignovat na svá přání a životní sny. Je nejvyšší čas provětrat ten šuplíček ve vaší hlavě s názvem „až někdy“ nebo „až budou děti větší“ a jít do akce. Přijďte si pro hromadu inspirace a praktických tipů, jak realizovat svá přání i s minimem času. Přijďte vdechnout život svým zapomenutým talentům a přáním. 

4. Partner: parťák nebo koule u nohy?

Z mámy čerpá celá rodina. Ale ta máma potřebuje mít vedle sebe parťáka, o kterého se může kdykoli opřít. Potřebuje vedle sebe mít někoho, na koho je spolehnutí, před kým může být opravdu sama sebou v celé své zranitelnosti, s kým nebude muset porovnávat své síly. Nepotřebuje další dítě, ale vyspělého partnera. Posvítíme si na častá vztahová očekávání, nedorozumění a nezdravá partnerská nastavení. 

5. Možná se nemusíme pořád tolik snažit

Plánujete, kontrolujete, a tolik se snažíte, aby se věci ve vašem životě staly. Ale co když přílišná snaha a potřeba mít věci pod kontrolou naopak brání přirozenému procesu života? Co když je tu něco většího, co nám za každých okolností kryje záda? A co když máme v sobě odpovědi na všechno, co v životě řešíme? Přijďte nahlédnout pod pokličku obrovsky úlevného (lehce spirituálního) tématu. 

Při předplacení celého cyklu získáte přístupy k online kurzu Mama Restart v hodnotě 850 Kč.

Kde: Studio Beruška, Mařanova 334, Liberec